pracownicy kt

name surnamesort descending Title email funkcja lub stanowisko WWW phone room
Jarosław Białas M.Sc bialas@kt.agh.edu.pl asystent home.agh.edu.pl/~bialas/ +48 12 6173805 D5/009
Edyta Biernacka M.Sc biernacka@kt.agh.edu.pl doktorant +48 12 6174817 D6/106
Piotr Boryło Ph.D borylo@agh.edu.pl adiunkt +48 12 6172852 D5/016
Jarosław Bułat Ph.D kwant@agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/kwant +48 12 6173938 D5/011
Robert Chodorek Ph.D chodorek@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~chodorek/ +48 12 6174803 D5/108
Piotr Chołda Ph.D, Dr.Habil. piotr.cholda@agh.edu.pl adiunkt www.cholda.pl +48 12 6172616 D5/113
Jan Derkacz M.Sc. derkacz@kt.agh.edu.pl pracownik naukowy +48 12 6173967 D5/122
Jerzy Domżał Ph.D. Hab. jdomzal@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~jdomzal +48 12 6172846 D5/010
Sabina Drzewicka drzewicka@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny + 48 12 6172616 D5/110
Joanna Dukat M.Sc. dukat@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174804 D6/402
Andrzej Dziech Prof. dziech@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6172616 D5/112
Andrzej Głowacz Ph.D aglowacz@agh.edu.pl adiunkt http://home.agh.edu.pl/~aglowacz/ +48 12 6172926 D5/013
Janusz Gozdecki Ph.D gozdecki@agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl +48 12 6174806 D5/123
Jadwiga Górecka-Burkot Ph.D burkot@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6173938 D5/011
Michał Grega Ph.D Eng. grega@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6173538 D6/309
Piotr Guzik M.Sc. guzik@kt.agh.edu.pl asystent guzik@kt.agh.edu.pl +48 12 6173805 D5/09
Zbigniew Hulicki Ph.D hulicki@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~hulicki +48 12 617 34 34 D5/105
Andrzej Jajszczyk Prof. jajszczyk@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173739 D6/406
Lucjan Janowski Ph.D janowski@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174806 D5/123
Piotr Jurkiewicz M.Sc. piotr.jurkiewicz@agh.edu.pl doktorant kt.agh.edu.pl/~jurkiew
Dawid Juszka M.Sc. juszka@kt.agh.edu.pl doktorant www.kt.agh.edu.pl/~juszka/ +48126173538 D6/309
Andrzej Kamisiński M.Sc andrzejk@agh.edu.pl asystent +48 12 6174034 D5/012
Mirosław Kantor Ph.D kantor@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174036 D5/015
Paweł Korus Ph.D. korus@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~korus/ +48 12 6173805 D5/09
Katarzyna Kosek-Szott Ph.D., hab. kosek@kt.agh.edu.pl adiunkt http://home.agh.edu.pl/~kks/index.html +48 12 617 35 38 D6/309
Paweł Kułakowski Ph.D kulakowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~brus +48 12 6173967 D5/122
Artur Lasoń Ph.D lason@kt.agh.edu.pl adiunkt optilab.kt.agh.edu.pl +48 12 6174037 D5/106
Mikołaj Leszczuk Ph.D miklesz@kt.agh.edu.pl adiunkt www.linkedin.com/in/miklesz +48 12 6173599 D5/120
Wiesław Ludwin Prof. ludwin@kt.agh.edu.pl profesor nadzwyczajny +48 12 6172616 D5/111
Krzysztof Łoziak M.Sc. loziak(at)kt.agh.edu.pl wykładowca +48126174038 D5/118
Andrzej Matiolański Ph.D. matiolanski@kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6173805 D5/009
Marek Natkaniec Ph.D.Hab. natkanie(at)kt(dot)agh(dot)edu(dot)pl kierownik katedry http://www.kt.agh.edu.pl/~natkanie +48 12 6174040 D6/405
Marcin Niemiec Ph.D niemiec@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~niemiec +48 12 6174803 D5/108
Tomasz M. Orzechowski Ph.D tomeko@agh.edu.pl (research only); erasm-kt@agh.edu.pl (students) starszy wykładowca D5/014
Andrzej R. Pach Prof. pach@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173937 D5/121
Piotr Pacyna Ph.D pacyna@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~pacyna/ +48 12 6174815 D5/119
Zdzisław Papir Prof. papir@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny www.kt.agh.edu.pl +48 12 6173937 D6/404
Michał Pawłowski M.Sc. pawlowski@kt.agh.edu.pl asystent
Monika Pogoń pogon@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 D6/412
Łukasz Prasnal M.Sc. prasnal(at)kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174034 D5/012
Joanna Putała M.Sc. jputala@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 D6/407
Krzysztof Rusek Ph.D rusek at kt point agh point edu point pl adiunkt galaxy.agh.edu.pl/~krusek/ +48 12 6174817 D6/106
Jacek Rząsa M.Sc. rzasa@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6172852 D5/016
Grzegorz rzym M.Sc rzym@agh.edu.pl asystent kt.agh.edu.pl/~rzym +48 12 617 4817 D6/106
Michał Siedliński siedlinski@kt.agh.edu.pl pracownik techniczny 506024566 D6/106
Marek Sikora M.Sc. blackhole@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174038 D5/118
Andrzej Staniszewski Ph.D stanisze@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174033 D5/107
Rafał Stankiewicz Ph.D rafal.stankiewicz@agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174036 D5/015
Krystyna Stefanek stefanek@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 617 39 37 D6/402
Stanisław Stoch Ph.D stoch@agh.edu.pl starszy wykładowca +48 12 6172926 D5/013
Szymon Szott PhD szott@kt.agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/~szott/ +48 12 6173538 D6/309
Andrzej Szymański Ph.D szymans@agh.edu.pl adiunkt szyman@kt.agh.edu.pl +48 12 6174035 D5/014
Dorota Ślósarczyk (Tischner) Dział księgowości slosarczyk@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 D6/412
Krystyna Trzyniec trzyniec@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174878 D5/110
Krzysztof Wajda Ph.D wajda@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 617 3638 D5/109
Michał Wągrowski Ph.D wagrowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~mwagrow +48 12 6174039 D5/104
Robert Wójcik Ph.D robert.wojcik@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~wojcik +48 12 6172846 D5/010
Jacek Wszołek M.Sc. jwszolek@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6173938 D5/011
Marta Ząbkowicz M.Sc. cader@kt.agh.edu.pl doktorant home.agh.edu.pl/~mcader/
Grzegorz Ząbkowicz zabkowicz@kt.agh.edu.pl doktorant home.agh.edu.pl/~gzabko
Tomasz P. Zieliński Prof. tzielin@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6174814 D5/114