pracownicy kt

name surnamesort ascending Title email funkcja lub stanowisko WWW phone room
Tomasz P. Zieliński Prof. tzielin@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6174814 D6/408
Jacek Wszołek M.Sc. jwszolek@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6172616 B9/214
Robert Wójcik Ph.D robert.wojcik@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~wojcik +48 12 6172846 B9/308
Michał Wągrowski Ph.D wagrowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~mwagrow +48 12 6174039 B9/318
Krzysztof Wajda Ph.D wajda@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 617 4815 B9/306
Krystyna Trzyniec trzyniec@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174878 D6/402
Dorota Ślósarczyk (Tischner) Dział księgowości slosarczyk@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 B9/204
Andrzej Szymański Ph.D szymans@agh.edu.pl adiunkt szyman@kt.agh.edu.pl +48 12 6174035 B9/303
Szymon Szott PhD szott@kt.agh.edu.pl profesor nadzwyczajny home.agh.edu.pl/~szott/ +48 12 6173538 B9/307
Stanisław Stoch Ph.D stoch@agh.edu.pl starszy wykładowca +48 12 6173434 B9/212
Andrzej Staniszewski Ph.D stanisze@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174809 B9/315
Marek Sikora M.Sc. blackhole@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174816 B9/215
Michał Siedliński siedlinski@kt.agh.edu.pl pracownik techniczny 506024566 B9/215
Grzegorz rzym M.Sc rzym@agh.edu.pl asystent kt.agh.edu.pl/~rzym +48 12 617 4817 B9/216
Jacek Rząsa M.Sc. rzasa@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6172852 B9/314
Krzysztof Rusek Ph.D rusek at kt point agh point edu point pl adiunkt galaxy.agh.edu.pl/~krusek/ +48 12 6174817 B9/216
Norbert Rapacz M. Sc. rapacz@kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174039 B9/318
Joanna Putała M.Sc. jputala@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 B9/204
Łukasz Prasnal M.Sc. prasnal(at)kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174040 B9/305
Monika Pogoń pogon@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 B9/204
Zdzisław Papir Prof. papir@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny www.kt.agh.edu.pl +48 12 6173937 D6/404
Piotr Pacyna Ph.D pacyna@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~pacyna/ +48 12 6174815 B9/306
Andrzej R. Pach Prof. pach@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173937 D6/405
Tomasz M. Orzechowski Ph.D tomeko@agh.edu.pl (research only); erasm-kt@agh.edu.pl (students) starszy wykładowca +48 617 4036 B9/213
Marcin Niemiec Ph.D niemiec@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~niemiec +48 12 6174803 B9/316
Marek Natkaniec Ph.D.Hab. natkanie(at)kt(dot)agh(dot)edu(dot)pl kierownik katedry http://www.kt.agh.edu.pl/~natkanie +48 12 6173638 B9/202
Andrzej Matiolański Ph.D. matiolanski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~matiolanski/ +48 12 6173805 B9/313
Krzysztof Łoziak M.Sc. loziak(at)kt.agh.edu.pl wykładowca +48126172852 B9/3.14
Wiesław Ludwin Prof. ludwin@kt.agh.edu.pl profesor nadzwyczajny +48 12 6174809 B9/3.15
Mikołaj Leszczuk DSc miklesz@kt.agh.edu.pl adiunkt www.linkedin.com/in/miklesz +48 12 6173599 B9/311
Artur Lasoń Ph.D lason@kt.agh.edu.pl adiunkt optilab.kt.agh.edu.pl +48 12 6174037 B9/2.05
Paweł Kułakowski Ph.D. kulakowski@kt.agh.edu.pl adiunkt http://kt.agh.edu.pl/~brus +48 12 6173967 B9/312
Katarzyna Kosek-Szott Ph.D., hab. kosek@kt.agh.edu.pl profesor nadzwyczajny http://home.agh.edu.pl/~kks/index.html +48 12 617 35 38 B9/307
Artur Kos M. Sc. kos@kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174036 B9/2.13
Paweł Korus Ph.D. korus@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~korus/ +48 12 6173599 B9/3.11
Mirosław Kantor Ph.D kantor@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174037 B9/205
Andrzej Kamisiński Ph.D. andrzejk@agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~kamisinski/ +48 12 6174808 B9/304
Dawid Juszka Ph.D juszka@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6173599 B9/311
Piotr Jurkiewicz M.Sc. piotr.jurkiewicz@agh.edu.pl doktorant kt.agh.edu.pl/~jurkiew B9/2.17
Lucjan Janowski Ph.D janowski@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174806 B9/48-06
Andrzej Jajszczyk Prof. jajszczyk@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173739 D6/406
Zbigniew Hulicki Ph.D hulicki@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~hulicki +48 12 617 34 34 B9/2.12
Piotr Guzik M.Sc. guzik@kt.agh.edu.pl asystent guzik@kt.agh.edu.pl +48 12 6173938 B9/3.17
Michał Grega Ph.D Eng. grega@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6173538 D6/309
Jadwiga Górecka-Burkot Ph.D burkot@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6173938 B9/3.17
Janusz Gozdecki Ph.D gozdecki@agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl +48 12 6174806 B9/309
Andrzej Dziech Prof. dziech@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6172616 D5/412
Joanna Dukat M.Sc. dukat@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174804 B9/2.03
Sabina Drzewicka drzewicka@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny + 48 12 6173937 B9/2.03
Jerzy Domżał Ph.D. Hab. jdomzal@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~jdomzal +48 12 6172846 B9/308
Jan Derkacz M.Sc. derkacz@kt.agh.edu.pl pracownik naukowy +48 12 6173967 B9/3.12
Piotr Chołda Ph.D, Dr.Habil., Prof. AGH piotr.cholda@agh.edu.pl profesor AGH www.cholda.pl +48 12 6174808 B9/304
Robert Chodorek Ph.D chodorek@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~chodorek/ +48 12 6174803 B9/3.16
Jarosław Bułat Ph.D kwant@agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/kwant +48 12 6172616 B9/214
Piotr Boryło Ph.D borylo@agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174035 B9/303
Edyta Biernacka M.Sc biernacka@kt.agh.edu.pl doktorant +48 12 6173479 B9/009