Stypendia Fulbrighta

2019-05-20 12:45
Spotkanie informacyjne dotyczące programu Fulbrighta

Wydział IET zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące programu Fulbrighta, które odbędzie się w auli D5 w poniedziałek 27 maja o 13:00. Studenci mogą ubiegać się m.in. o Fulbright Graduate Student Award:

Fulbright Graduate Student Award to stypendia dla Polaków zainteresowanych rozpoczęciem studiów drugiego i trzeciego stopnia w USA. Stypendium przyznawane jest na pierwszy rok studiów magisterskich, doktoranckich lub innych kończących się uzyskaniem dyplomu na poziomie graduate (np. Graduate Artist Diploma), z możliwością przedłużenia na drugi rok. Przyjmujemy zgłoszenia na wszystkie kierunki studiów z wyłączeniem studiów medycznych wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem, programów LLM oraz MBA. Wyjazd jest możliwy na każdą akredytowaną amerykańską uczelnię wyższą.

Spotkanie poprowadzi dr hab. inż. Krystyna Malińska z Politechniki Częstochowskiej, która jest Ambasadorką Programu Fulbrighta. W załączeniu ulotka informacyjna, a więcej informacji na stronie: fulbright.edu.pl/stypendia-do-usa