pracownicy kt

tytuł lub stopień naukowysort descending imię nazwisko email funkcja lub stanowisko WWW telefon pokój
Sabina Drzewicka drzewicka@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny + 48 12 6172616 D5/110
Krystyna Stefanek stefanek@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 617 39 37 D6/402
Krystyna Trzyniec trzyniec@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174878 D5/110
dr hab. inż. Piotr Chołda piotr.cholda@agh.edu.pl adiunkt www.cholda.pl +48 12 6172616 D5/113
dr hab. inż. Jerzy Domżał jdomzal@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~jdomzal +48 12 6172846 D5/010
dr hab. inż. Wiesław Ludwin ludwin@kt.agh.edu.pl profesor nadzwyczajny +48 12 6172616 D5/111
dr hab. inż. Katarzyna Kosek-Szott kosek@kt.agh.edu.pl adiunkt http://home.agh.edu.pl/~kks/index.html +48 12 617 35 38 D6/309
dr hab. inż. Marek Natkaniec natkanie(at)kt(dot)agh(dot)edu(dot)pl kierownik katedry http://www.kt.agh.edu.pl/~natkanie +48 12 6174040 D6/405
dr inż. Paweł Kułakowski kulakowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~brus +48 12 6173967 D5/122
dr inż. Andrzej Matiolański matiolanski@kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6173805 D5/009
dr inż. Michał Wągrowski wagrowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~mwagrow +48 12 6174039 D5/104
dr inż. Mikołaj Leszczuk miklesz@kt.agh.edu.pl adiunkt www.linkedin.com/in/miklesz +48 12 6173599 D5/120
dr inż. Robert Chodorek chodorek@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~chodorek/ +48 12 6174803 D5/108
dr inż. Jadwiga Górecka-Burkot burkot@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6173938 D5/011
dr inż. Jacek Wszołek jwszolek@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6173938 D5/011
dr inż. Paweł Korus korus@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~korus/ +48 12 6173805 D5/09
dr inż. Krzysztof Rusek rusek at kt point agh point edu point pl adiunkt galaxy.agh.edu.pl/~krusek/ +48 12 6174817 D6/106
dr inż. Szymon Szott szott@kt.agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/~szott/ +48 12 6173538 D6/309
dr inż. Marek Sikora blackhole@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174038 D5/118
dr inż. Artur Lasoń lason@kt.agh.edu.pl adiunkt optilab.kt.agh.edu.pl +48 12 6174037 D5/106
dr inż. Piotr Pacyna pacyna@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~pacyna/ +48 12 6174815 D5/119
dr inż. Andrzej Szymański szymans@agh.edu.pl adiunkt szyman@kt.agh.edu.pl +48 12 6174035 D5/014
dr inż. Tomasz M. Orzechowski tomeko@agh.edu.pl (research only); erasm-kt@agh.edu.pl (students) starszy wykładowca D5/014
dr inż. Krzysztof Wajda wajda@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 617 3638 D5/109
dr inż. Andrzej Staniszewski stanisze@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174033 D5/107
dr inż. Lucjan Janowski janowski@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174806 D5/123
dr inż. Robert Wójcik robert.wojcik@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~wojcik +48 12 6172846 D5/010
dr inż. Michał Grega grega@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6173538 D6/309
dr inż. Piotr Boryło borylo@agh.edu.pl adiunkt +48 12 6172852 D5/016
dr inż. Zbigniew Hulicki hulicki@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~hulicki +48 12 617 34 34 D5/105
dr inż. Rafał Stankiewicz rafal.stankiewicz@agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174036 D5/015
dr inż. Janusz Gozdecki gozdecki@agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl +48 12 6174806 D5/123
dr inż. Mirosław Kantor kantor@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174036 D5/015
dr inż. Andrzej Głowacz aglowacz@agh.edu.pl adiunkt http://home.agh.edu.pl/~aglowacz/ +48 12 6172926 D5/013
dr inż. Marcin Niemiec niemiec@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~niemiec +48 12 6174803 D5/108
dr inż. Jarosław Bułat kwant@agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/kwant +48 12 6173938 D5/011
dr inż. Stanisław Stoch stoch@agh.edu.pl starszy wykładowca +48 12 6172926 D5/013
inż. Michał Siedliński siedlinski@kt.agh.edu.pl pracownik techniczny 506024566 D6/106
mgr Joanna Dukat dukat@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174804 D6/402
mgr Monika Pogoń pogon@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 D6/412
mgr Dorota Ślósarczyk (Tischner) slosarczyk@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 D6/412
mgr Joanna Putała jputala@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 D6/407
mgr inż. Łukasz Prasnal prasnal(at)kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174034 D5/012
mgr inż. Andrzej Kamisiński andrzejk@agh.edu.pl asystent +48 12 6174034 D5/012
mgr inż. Grzegorz Ząbkowicz zabkowicz@kt.agh.edu.pl doktorant home.agh.edu.pl/~gzabko
mgr inż. Jacek Rząsa rzasa@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6172852 D5/016
mgr inż. Grzegorz rzym rzym@agh.edu.pl asystent kt.agh.edu.pl/~rzym +48 12 617 4817 D6/106
mgr inż. Marta Ząbkowicz cader@kt.agh.edu.pl doktorant home.agh.edu.pl/~mcader/
mgr inż. Michał Pawłowski pawlowski@kt.agh.edu.pl asystent
mgr inż. Jarosław Białas bialas@kt.agh.edu.pl asystent home.agh.edu.pl/~bialas/ +48 12 6173805 D5/009
mgr inż. Piotr Jurkiewicz piotr.jurkiewicz@agh.edu.pl doktorant kt.agh.edu.pl/~jurkiew
mgr inż. Krzysztof Łoziak loziak(at)kt.agh.edu.pl wykładowca +48126174038 D5/118
mgr inż. Piotr Guzik guzik@kt.agh.edu.pl asystent guzik@kt.agh.edu.pl +48 12 6173805 D5/09
mgr inż. Dawid Juszka juszka@kt.agh.edu.pl doktorant www.kt.agh.edu.pl/~juszka/ +48126173538 D6/309
mgr inż. Edyta Biernacka biernacka@kt.agh.edu.pl doktorant +48 12 6174817 D6/106
mgr inż. Jan Derkacz derkacz@kt.agh.edu.pl pracownik naukowy +48 12 6173967 D5/122
prof. dr hab. inż. Andrzej Dziech dziech@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6172616 D5/112
prof. dr hab. inż. Zdzisław Papir papir@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny www.kt.agh.edu.pl +48 12 6173937 D6/404
prof. dr hab. inż. Tomasz P. Zieliński tzielin@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6174814 D5/114
prof. dr hab. inż. Andrzej R. Pach pach@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173937 D5/121
prof. dr hab. inż. Andrzej Jajszczyk jajszczyk@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173739 D6/406